Şimdi de Galaxy S7 Edge Olympic Edition Geliyor


Samsung kısıtlı stoklarla ürettiği özel üretim serisine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.  Rio 2016 olimpiyat oyunlarının resmi sponsorlarından bir tanesi olan Samsung, yarışmaya özel bazı sürprizlerde hazırlıyor. O özel sürprizlerden bir tanesi de Galaxy S7 Edge Olympic Edition.
Samsung’un bu hamlesi aslında ilk sayılmaz zira firma uzunca bir süredir olimpiyatlar için özel modellerini piyasaya sürüyor. Samsung, 2012 yılında Galaxy S3 ve Note modellerini olimpiyatlar için hazırlarken 2014 yılında ise Sochi 2014 olimpiyatlarına Galaxy Note 3 modelini hazırlamıştı.
Galaxy S7 Edge Olympic Edition‘ın donanım anlamında temel modelden bir farkı bulunmuyor ancak tasarım anlamında biraz daha makyaja uğramış diyebiliriz. Zira ahize, kamera ve Home butonu ve güç tuşu parlak renklerle süslenmiş. Cihazın arkasında da olimpiyat logosu yer alıyor. Ayrıca Galaxy S7 Edge Injustice Edition’da da olduğu gibi kutu içerisinden Gear VR sanal gerçeklik gözlüğü çıkacak. Modelin Temmuz ayında yüksek bir fiyattan çıkması bekleniyor.
kaynak


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir