Sony Xperia X Performance için Android Nougat Dopingi


Bir süredir Beta sürecinde olan Xperia X Performance nihayet kısa süre önce Android 7.0 Nougat güncellemesini almaya başladı. Beta sürecine katılan kullanıcılar zaten güncellemeye daha önce almışlardı ve şimdi de normal kullanıcılara dağıtılmaya başlanmış durumda. Böylelikle Sony tarafında Android Nougat güncellemesi alan ilk cihaz Xperia X Performance oldu.
Güncelleme hali hazırda tüm X Performance modelleri için verilmiş değil. Şimdilik sadece F8131 ve F8132 kod adlı modellere güncelleme dağıtılmaya başlanmış durumda. Eğer sizde bu model numaralı cihazı kullanıyorsanız güncellemeyi Ayarlar / Cihaz Hakkında / Yazılım Güncellemeleri kısmından kontrol edebilirsiniz.
adsiz
Öte yandan Android 7.0 Nougat güncellemesi beraberinde bölünmüş ekran desteği, daha iyi pil performansı ve geliştirilmiş Stamina modunu getiriyor. Ek olarak güncelleme cihazın kamera tarafına da el atıyor. Kamera yazılımında iyileştirmelere içeren güncelleme daha iyi bir kamera deneyimi yaşamanızı hedefliyor.
Kaynak; XperiaBlog


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir