Sorunsuz Galaxy Note 7 Nasıl Anlaşılır?


Bu yazımızda da Samsung‘un başından geçen olayı anlatmayacağız zira Galaxy Note 7’de yaşanan sorunları, telefonun küresel anlamda geri çağırılması, ücretsiz değişim programının başlaması ve uçaklarda yasaklanması gibi konuları artık hepniz biliyorsunuz. Peki sorunsuz Galaxy Note 7 nasıl anlaşılır?
Samsung Avusturalya değişim yaptığı Galaxy Note 7 cihazlarının güvenilir ve sorunsuz olduğunun anlaşılması için modelin etiketinde ufak bir değişikliğe gitti. Resimde de gördüğünüz üzere etiketin sağ tarafından ”S” harifi konumlandırılmış ki bu Umut anlamına… pardon o Superman’di. Eklenen yeni S harfi ”Safe” yani güvenilir olduğunu ifade ediyor. Bu sayede kullanıcıların bir tereddüt yaşamaması sağlanıyor.
adsiz
Öte yandan bu sorun Samsung’un başını daha da ağırtacağa benziyor zira uçaklarda yasaklanması büyük bir sorun. Ayrıca düşen hisse senetleride çok daha fazlasını kaybettirebilir. Cihazınızın değiştirilmesi için sabretmeniz gerekiyor zira 2.5 Milyon telefonu bir çırpıda değiştirmek oldukça zor.
Kaynak; Samsung


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.