Star Wars: The Last Jedi Harika Fragmanı Yayınlandı!


Gel de bekle şimdi

Star Wars efsanesi yoluna devam ediyor. 2015 Aralık ayında çıkan Force Awakens‘den bu yana sanki on yıl falan geçmiş gibi. Hatta araya esasında oldukça başarılı Rogue One‘ın da sokuşturulmasına rağmen yüreğimizdeki boşluk büyümeye devam etmişti. Ama nihayet Star Wars: The Last Jedi fragmanı ile bu boşluğu dolduruyoruz.
Fragmanın gelmesi bir bakımdan da kötü oldu zira şimdi 15 Aralık‘a kadar sancılı bir bekleyiş bizi bekliyor. Her neyse, fragmana dönecek olursak Luke’ın Rey’i eğitiminin çok kolay geçmediğini görüyoruz. Hatta Luke,  Rey’e ”Bu büyük gücü daha önceden de görmüştüm. Beni o zaman yeterince korkutmamıştı. Şimdi korkutuyor” diyor. Burada Rey’in inanılmaz gücünün olduğunu anlıyoruz. Luke’un önceden gördüğü diğer büyük güç ise elbette Kylo Ren.
Kylo Ren fragmandan anladığımız kadarıyla hala gitgeller yaşıyor. Şimdi önceki filme spoiler vermeden şöyle diyeyim; Kylo Ren ve Han Solo arasında geçenler ve sonucunda karanlık tarafa sürüklenen Kylo Ren, içinde bir yerde aydınlığı hisstemeye devam ediyor. Han Solo ile yaşananların bir benzerinin Leia ile de yaşanabileceğini yine fragmanda görüyoruz.
Sözü çok uzatmayayım, fragman hemen altta. 15 Aralık’ta görüşmek üzere. O zamana kadar Güç sizinle olsun.

Türkçe Altyazılı ararsan o da var;


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir