The Flash Bir kez Daha Yönetmensiz Kaldı, Film Ertelenebilir


DC sinematik evreninde sular durulmuyor, The Flash yine yönetmensiz kaldı. Batman v Superman, Suicide Squad gibi yapımlarla karşımıza çıkan DC, bu filmlerinde eleştirmenler tarafından adeta bombardımana tutulmuş ve pek beğenilmemişti. Kimi kullanıcı bu filmleri en azından benim kadar beğense de her iki filmlerde sahneler arası kopukluklar göze batmıştı ki bu en çok Suicide Squad’da olmuştu zira stüdyonun film ekibine baskı uyguladığı dile getirilmişti.
The Flash’ta da aynısı oluyor diyebiliriz. Zaten bundan aylar önce yönetmen koltuğunda bulunan Seth Grahame-Smith görevinden ayrılmış ve yerine adını Dope filmi ile duyuran Rick Famuyiwa getirilmişti. Ancak Rick Famuyiwa’da ”kreatif farklılıklar” sebebiyle görevden ayrıldı.
ezra-miller-as-barry-allen-in-the-justice-league-trailer-1900-x-950
Yine daha önce Wonder Women filminin yönetmeni planlanan Michelle McLaren, stüdyonun çekmek istediği filmle uyuşmadığı gerekçesiyle görevi bırakmıştı. Sonrasında bu işin Suicide Squad’dan alınan derslerden sonra yapıldığı ortaya çıktı.
İşin özü şuanda yönetmensiz ortada kalan The Flash, normal şartlarda 16 Mart 2018’de vizyona girecekti. Yeni yönetmenin arayışı, bulunması derken planlanan çekimlerin aksayabileceği dolayısıyla filmin vizyon tarihinin ertelenmesi söz konusu. Şahsen filmi güzel yapsınlar da isterlerse 2019’da çıkarsınlar.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir