WhatsApp Görüntülü Arama Özelliğine Kavuştu


Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’a nihayet görüntülü arama özelliği geldi. Bir süredir Beta sürecinde olan özellik aslında kullanıcılar tarafından sesli arama özelliği geldiğinden beri oldukça fazla isteniyordu ve artık nihayet bu özelliğe kavuşuldu.
Yeni bir WhatsApp güncellemesi ile kullanıcılara gelen özellik hali hazırda dağıtılmaya başlanmış durumda ancak belirtmemiz gerekir ki telefon modelinize göre güncellemeye ulaşmanız, güncellemenin sizin için yayınlanması biraz zaman alabilir, en fazla bir iki gün.
whatsapp-goruntulu-arama-2400-x-1347
Bununla birlikte bir çok rakibinde görüntülü arama özelliği bulunan WhatsApp’da görüntülü arama yapabilmek oldukça basit. Görüntülü olarak arayacağınız kişiye girip Görüntülü Arama seçeneğini seçmeniz arama yapabilmek için yeterli. Kişisel görüntülü aramanın yanında ayrıca video konferanslar da düzenlenebilecek. Bu sayede aynı anda bir çok kişi ile görüntülü görüşme yapabileceksiniz. Bu kurumsal müşteriler için de güzel bir özellik.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.