Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon; Meizu M5


Kendisine yabancı olmadığımız Meizu, orta seviyeye yönelik yeni akıllı telefonunu duyurdu. Uygun fiyatıyla kullanıcıların ilgisini çekecek olan Meizu M5, bu ay Çin’de piyasaya adımını atacak. Ancak modelin Çin dışında global pazara girip girmeyeceği konusunda bir bilgi bulunmuyor.
Meizu M5 dediğimiz gibi orta seviyede bir cihaz. 5.2 inç büyüklüğünde 2.5D kavisli 720p ekran ile gelen cihaz, MediaTek MT6750 yongasından güç alıyor. 64-bit ve 8 çekirdekli olan bu yongada Mali T860 MP2 grafik birimi yer alıyor. 2-3 GB RAM ve 16-32 GB depolama seçeneklerine sahip ola Meizu M5’in hafızası microSD kart ile de genişletilebiliyor.
Arka tarafında 0.2 saniyede odaklanabilen 13 MP ana kameraya sahip olan M5’in ön tarafında ise 5 MP selfie kamerası bulunuyor. Kameraların kalitesini bilmiyoruz ancak kullanıcısını memnun edecektir. Bunun yanında 3070mAh batarya ile desteklenen cihazın 16 GB modeli 103 Dolar, 32 GB model ise 137 Dolar fiyat etiketine sahip olacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir