Wonder Women Filminin İlk Afişi Paylaşıldı


DC evreninin en önemli karakterlerinden biri olan Wonder Women (Harika Kadın) nihayet sinema olarak karşımıza çıkacak. Karakteri sevenler çok uzun zamandan beri bir film bekliyordu. DC Sinematik evrenini oluşumu ile artık bu beklenti bitiyor zira DC artık beyazperdeye geliyor, tıpkı Marvel gibi.
Batman v Superman filminde zaten Wonder Women’ı ve karakteri canlandıran Gal Godot‘u görmüştük. Wonder Women’ın solo filminde ise bir süredir sessizlik hakimdi. Gal Godot bu sessizliği bozarak filmin ilk resmi afişini bizlerle Twitter üzerinden paylaştı. ”Güç, Erdem, Bigelik ve Harika” sloganına sahip olan afiş son derece ”harika” görünüyor.
Bunun yanında filmin konusundan da biraz bahsetmek gerek. Prenses Diana, Wonder Women olmadan evvel Themyscira (Cennet Adası) adasında yaşamakta ve burada eğitilmekte. Dış dünyaya tamamen kapalı olan adaya Amerikalı bir pilotun düşmesiyle Diana’nın dış dünyaya olan merakı hat safhalara ulaşır ve olanları öğrenmek için adadan ayrılır. O sıralarda dünyada büyük bir savaş vardır (1. Dünya Savaşı olabilir) ve Wonder Woman bu savaşı durdurarak tüm dünyaya barışı getirmeyi kendine amaç edinir. Öte yandan burada kendi kaderini de keşfedecektir.
Anlayacağınız üzere zaman bakımından Batman v Superman’den çok öncesi ele alınıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise  Gal Gadot (Wonder Woman), Connie Nielsen (Queen Hippolyta), Robin Wright (General Antiope) ve Lisa Loven Kongsli (Lieutenant Menalippe) isimleri yer alıyor. Film 2 Haziran 2017’de vizyona girecek.
Cn-zZtuXYAAwZgD


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir