Xiaomi Mi Mix 2s Görüntüsü Zuhur Etti!


İlginç

Çin’in önemli isimlerinden Xiaomi bildiğiniz gibi bir süre evvel yeni akıllı telefonu Mi Mix 2‘yi tanıtmıştı. İlk nesline göre tasarım noktasında daha ergonomik hale büründürülen model yine neredeyse çerçevesiz yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarsa da ilk nesli gibi pekte herkese ‘woow’ dedirtememişti. Ama her neyse, bir süre önce ortaya çıkan iddialara göre Mi Mix 2’nin ”s” modeli geliyor.
Bu yıl çıkan bazı telefonlarda -iPhone X ve Essential Phone yani- ekranın üst bölümünde bir çentik bulunuyordu. Bu çentikte kamera ve diğer sensör bileşenleri yer alıyordu. Görünen o ki Xiaomi de bu çentik modelini Mi Mix 2s‘de uygulayacak fakat pek gördüğümüz şekilde değil.
Ortaya çıkan görüntüye baktığımızda ekranın sağ üst köşesinde ön kamera için bir çentik bırakıldığı ve panelinde bunun etrafından kavislendiği görülmekte. Açıkçası ön kamera neden orta kısıma koyulmadı da neden sağ köşeye konumlandırıldı bilmiyorum. Tabi bu görselin doğru olmama ihtimalini de göz önünde bulundurmamız gerekmekte.
Şimdilik elimizde olan tüm detaylar bunlar. Yeni bilgiler çıktıkça sizleri bilgilendireceğiz.
#Kaynak: PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir