Xiaomi Redmi 2S Teknik Özellikler


Xiaomi Redmi 2S, AnTuTu Benchmark testinde gözüktü. Son zamanlarda Redmi 2S için söylentiler dolaşırken bu haberin gelmesi pek şaşırtmadı. Xiaomi genelde bu serisini ucuz bir fiyattan satıyor ve Redmi 1S’te ciddi oranda çok satmış bir modeldi.
Sızdırılan modelde tasarım açısından bir bilgi bulunmasa da donanım olarak çoğu özelliği sızdırılmış bulunmakta. Redmi 2S, 4.7” HD ekran, 4 çekirdekli 1.2 Ghz hızında çalışan 64-Bit’lik Snapdragon 410 işlemcisi ve Adreno 306 grafik birimine sahip. Bu işlemci 4G LTE modemine de sahip. Redmi 1S ile arasında işlemci olarak pek fark yok zira 1S Snapdragon 400 işlemcisini kullanmıştı ve 4G desteği yoktu. Ayrıca 2S’te 1 GB Ram 8MP arka kamera 2 MP ön kamera, 8 GB depolama ve 64 GB’ye kadar microSD kart ve 2200 mAh batarya gibi özellikler sunuyor.
Model siyah, beyaz, kırmızı, turuncu, yeşil, sarı, mor ve mavi gibi çeşitli renk seçeneklerine sahip olması bekleniyor. Fiyat konusunda ve satışa ne zaman çıkacağı hakkında kesin bir bilgi bulunmuyor.
xiaomi-redmi-2-antutu


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir