Yeni Asus ZenFone Geliyor Hemde Snapdragon 835 ile Beraber


Asus, geçtiğimiz günlerde 4 Ocak gücü CES 2017 fuarında boy göstereceklerini açıklamıştı. Geçtiğimiz Aralık ayında minik bir video ile üstü kapalı bir şekilde CES 2017‘de yeni bir ZenFone‘u işaret eden firma kısa süre önce ”Dünyanın en iyi işlemcisi” – bir Qualcomm Snapdragon – tarafından destekleniyor manasında paylaştığı bir Tweetinde gözleri üzerinde topladı.
Asus isim vermese de burada çok büyük bir ihtimalle Snapdragon 835‘den bahsediliyor. Snapdragon 835, 820’ye oranla daha az yer kaplıyor ancak çok daha yüksek performansı daha yüksek enerji verimliliğinde vermeyi başarıyor.
Öte yandan Asus kanadından gelen bilgilere bakacak olursak yeni ZenFone’un çift kamera ile geleceği de onaylanmış durumda. Henüz resmiyete kavuşmuş olmasa da bahsi geçen cihaz yeni nesil ZenFone Zoom’dan başkası değil. Tüm bu soru işaretleri çok yakında cevaplanmış olacak.


Kaynak; PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir