Yeni Star Wars Üçlemesi Game of Thrones Yaratıcılarına Emanet | Dijitaller

Yeni Star Wars Üçlemesi Game of Thrones Yaratıcılarına Emanet


Güzel bir şey

Tüm zamanların en çok sevilen dizilerinden birisi olan Game of Thrones‘un yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss, artık yeni bir Star Wars üçlmesi için kollarını sıvıyacak.

Bildiğiniz gibi Disney, Lucasfilm‘i satın almış ve ondan sonra Star Wars evrenini tekrardan canlandırmaya başlamıştı. Disney, bizi Star Wars filmelerine boğacak demek yanlış olmayacaktır. The Last Jedi’ın yazar ve yönetmeni Rian Johnson‘ın zaten Skywalker hikayesinden bağımsız başka bir üçleme yapacağı duyurulmuştu.

Force Awakens ile başlayan ve son olarak The Last Jedi ile ikincisi de perdeye getirilen üçlemenin son filmi için çalışmalar devam ederken aynı zamanda ana hikayeden bağımsız Rogue One ve Han Solo filmleri ile izleyicilere Star Wars evrenini yansıtmaya devam eden Disney, bununla da yetinmeyecek gibi görünüyor. (Farkındayım uzun cümle oldu)

Kısa bir süre önce ise Rian Johnson’ın üçlemesine ek olarak Game of Thrones’un yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss ile de farklı bir üçleme konusunda anlaşıldığı belirtildi. Hatta Disney CEO’su Bob Iger, bu ikiliye önce bir Star Wars dizisi teklifi götürdüklerini ancak David Benioff ve D.B. Weiss’in bir üçleme sinema filmi istediklerini açıkladı.

David Benioff ve D.B. Weiss‘in yazıp, yapımcılığını üsteleneceği bu yeni Star Wars üçlemesi hakkında henüz hiçbir bilgi bulunmuyor. Hangi zamanda geçecek, konu ne olacak bunlar şuan tamamen soru işareti. Detayları takip ediyor olacağız.

#Kaynak; Deadline

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Star Wars Üçlemesi Game of Thrones Yaratıcılarına Emanet

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz