Yeni Star Wars Üçlemesi Game of Thrones Yaratıcılarına Emanet


Güzel bir şey

Tüm zamanların en çok sevilen dizilerinden birisi olan Game of Thrones‘un yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss, artık yeni bir Star Wars üçlmesi için kollarını sıvıyacak.
Bildiğiniz gibi Disney, Lucasfilm‘i satın almış ve ondan sonra Star Wars evrenini tekrardan canlandırmaya başlamıştı. Disney, bizi Star Wars filmelerine boğacak demek yanlış olmayacaktır. The Last Jedi’ın yazar ve yönetmeni Rian Johnson‘ın zaten Skywalker hikayesinden bağımsız başka bir üçleme yapacağı duyurulmuştu.

Force Awakens ile başlayan ve son olarak The Last Jedi ile ikincisi de perdeye getirilen üçlemenin son filmi için çalışmalar devam ederken aynı zamanda ana hikayeden bağımsız Rogue One ve Han Solo filmleri ile izleyicilere Star Wars evrenini yansıtmaya devam eden Disney, bununla da yetinmeyecek gibi görünüyor. (Farkındayım uzun cümle oldu)
Kısa bir süre önce ise Rian Johnson’ın üçlemesine ek olarak Game of Thrones’un yaratıcıları David Benioff ve D.B. Weiss ile de farklı bir üçleme konusunda anlaşıldığı belirtildi. Hatta Disney CEO’su Bob Iger, bu ikiliye önce bir Star Wars dizisi teklifi götürdüklerini ancak David Benioff ve D.B. Weiss’in bir üçleme sinema filmi istediklerini açıkladı.
David Benioff ve D.B. Weiss‘in yazıp, yapımcılığını üsteleneceği bu yeni Star Wars üçlemesi hakkında henüz hiçbir bilgi bulunmuyor. Hangi zamanda geçecek, konu ne olacak bunlar şuan tamamen soru işareti. Detayları takip ediyor olacağız.
#Kaynak; Deadline


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir