ZenFone Selfie ve ZenFone Go Hakkında Her Şey


Asus, ZenFone Selfie ve ZenFone Go modellerini resmi olarak bugün duyurdu, selfie odaklı ZenFone Selfie ve giriş-orta seviye Zenfone GO fiyatları ile yine iddialı. Özellikle Zenfone GO, o fiyatta tercih edilebilir bir cihaz olmuş. Sözü çok uzatmadan cihazların teknik özelliklerine ve fiyatlarına geçelim.

ZenFone Selfie

Asus-ZenFone-Selfie
Asus bu modelde özellikle selfie tutkunlarına özel önemli değişiklikler yapmış. En önemlisi modelin adından da anlaşıldığı gibi daha yüksek çözünürlüklü ön kamera. Telefonun ön ve arka tarafına çift LED flaşlı (arkada lazer fokus) 13MP çözünürlüğünde kamera yerleştiren Asus, bu segmentte iddialı olduğunu göstermiş.  5.5” Full HD IPS ekran,  Snapdragon 615 işlemci, Adreno 405 grafik birimi, 3GB RAM, 16GB arttırılabilir depolama alanı ve 3000 mAh batarya gibi gelişmiş özellikler sunan ZenFone Selfie, 1299₺ fiyat etiketine sahip.

ZenFone GO

asus-zenfone-go
ZenFone GO ise daha çok giriş ve orta seviyeye hitap ediyor. Fiyatı ve sunduğu donanım ile bu pazarda işe yapabilir. 5” büyüklüğünde ekranda 720p çözünürlük sunan cihaz 1.3 GHz, 4 çekirdekli MediaTek MT6580 işlemcisinden gücünü alıyor. Asus, Android 5.1 ile gelen cihazda 2GB RAM, 8/16GB arttırılabilir depolama alanı, 2070 mAh  batarya, 8MP arka ve 2MP ön kamera donanımlarını sunmuş. ZenFone GO  fiyatı ise 699₺.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir