AMD;Oyuncu Sınıfı RX Vega Kartlar, RX Vega Frontier'den Daha Hızlı Olacak


AMD geçtiğimiz günlerde Vega grafik çekirdeğinden gücünü alan Radeon RX Vega Frontier kartını duyurmuştu. Ancak AMD’den gelen bilgiye göre bu karttan daha hızlıları da yolda!

AMD’nin grafik kanadından sorumlu isim Raja Koduri, Reddit’te çok önemli açıklamalarda bulundu. Koduri’nin söylediğine göre, oyuncu sınıfı Radeon RX Vega kartlar, birkaç gün önce ”en hızlı” olarak duyurulan Radeon RX Vega Frontier’den daha hızlı olacak.
[blockquote type=”default” style=”2″]Raja Koduri aynen şu açıklamayı yaptı; Tüketici sınıfı RX Vega, oyunlar için daha iyi optimize edilmiştir. Aslında RX Vega Frontier’den daha hızlı olacak! (Kaynak)[/blockquote]

Açıkçası Raja Koduri’nin açıklamaları oldukça heyecan verici. Sanırım AMD, GTX 1080 Ti seviyesine ulaşabilecek. Biraz daha sabredip 31 Mayıs’ta başlayacak olan Computex fuarını beklememiz gerekecek.
Unutmadan, eğer Raja Koduri’nin diğer sorulara verdiği cevapları merak ediyorsan, ŞURADAKİ linki ziyaret edebilirsin.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir