Android M'yi Erkenden Kullanmak İstermisiniz?


Google’ın kısa süre önce duyurduğu Android M‘yi eğer çok merak ediyorsanız cihazınıza yükleyip deneyebilirsiniz. XDA Developers‘da Android M’nin Launcher’i yayınlanmış durumda. Eğer cihazının KitKat veya Lollipop sürümündeyse Launcher’i yükleyebilirsiniz.
Screenshot_2015-05-29-01-57-11 (1644 x 957)
Yüklemeyi yapabilmek için ilk olarak Google Play’de bulunan Google Asistan Launcheri(Google Now) yüklemelisiniz. Ardından buradaki Velvet.apk‘yi telefonunuza yüklemelisiniz. Yüklemeyi gerçekleştirmek için telefonunuzun ayarlarından ”Bilinmeyen Kaynaklar” işaretli olmalıdır. Ve işte bu kadar şimdi Google Asistan Launcher’i çalıştırıp Android M Launcher’i kullanabilirsiniz.
Uyarı! Android M Launcher kurması ve kullanması kolay olsa da kaldırmada sorun yaşayabilir, telefonuzu fabrika ayarlarına geri döndürmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden lütfen telefonunuzu öncelikle yedeklemenizi ve eğer eminseniz yüklemeyi gerçekleştirmenizi öneririz.
Kaynak


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir