Androidli BlackBerry Geliyor


BlackBerry‘nin hala ölmediğini görür gibiyiz zira firma iddialı bir Android akıllı telefon üstünde çalışıyor. Zaten BlackBerry yönetiminden yapılan açıklamalar Androidli bir akıllı telefonun geleceğini onaylar nitelikteydi. BlackBerry Venice adlı model sızıntı fenomeni @evleaks (Evan Blass) tarafından bir kez daha ortaya çıkarıldı ve cihazın çıkış tarihini açıkladı. Kasım ayında tanıtılacak model ilk etapta ABD’nin dört büyük operatörü tarafından satılacak farklı ülkelerde satışa sunulur mu bilmiyoruz.
blackberry venice
BlackBerry Venice donanım olarak güçlü bir cihaz olacak dedik. Öyle ki söylentilere göre cihazın Galaxy S6 ile kapışacağı belirtiliyor. Venice, 5.4” 2K (2560×1440) çözünürlükte kavisli ekrana, 6 çekirdekli 64-bitlik Snapdragon 808 yongasetine,  3GB RAM‘e, 18MP çözünürlüğünde OIS destekli arka ve 5MP ön kameraya sahip olacak. Ayrıca fiziksel kızaklı klavye bu modelin diğer özellikleri arasında.
CMvvZotXAAAsqAl


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir