Android'li BlackBerry Priv Resmi Ağızdan Onaylandı


BlackBerry’nin ilk Android’li akıllı telefonu olacak olan BlackBerry Venice veya resmi adıyla BlackBerry Priv, (Venice daha güzeldi) şirketin CEO’su tarafından onaylandı ve birkaç detay paylaşıldı. 2016 yılında tanıtılacak olan Priv, ismini Privacy (Gizlilik) kelimesinden alıyor.
Tasarımsal olarak kızaklı klavye ile dokunmatik ekranın birleştiği telefonda ekran, 2.5D kavisli yapıya sahip. 5.4” 2K ekranın bulunacağı telefonun gücünü Snapdragon 808‘den alması bekleniyor. 16MP OIS destekli ana kamerası ve 3GB Belleği ile tatminkar performans vereceğini düşündüğümüz model sadece donanımsal açıdan üstün olmayacak.
blackberry-venice-tinhte
Güvenlik tarafında da kullanıcılarına üstün bir destek sunacak olan BlackBerry Priv, BES 12 Cloud güvenlik çözümünü kullanacak. Önümüzdeki dönemlerde telefon hakkında daha fazla detay çıkacaktır. Bizleri takipte kalın (siteye girmeye üşenen varsa sosyal medya hesaplarımızı hemen sitenin üst tarafında 🙂 )


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir