Assassin’s Creed: Syndicate Tanıtıldı


Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu, Assassin’s Creed: Syndicate olarak adlandırıldı ve ilk trailerı çıkmış bulunuyor. Etrafta yeni oyunun Victoria olacağı söylentileri dolaşıyordu fakat Ubisoft, Syndicate koyarak oyunu bekleyenleri ters köşe yaptı diyebiliriz. Unity’den sonra bir hayli afallayan Ubisoft, bu oyunla birlikte müşterilerinin güvenini yeniden kazanmak için oldukça fazla çalışma yapmalı, mükemmel düzeyde optimizasyona sahip, minimum bugla yayına çıkmış bir oyun sunmalı. Aksi olacakları ben bile düşünemiyorum.
Assassin’s Creed: Syndicate, İngiltere’de geçiyor ve  o zamanın teknolojisinin Dünya’da yarattığı etkiyi konu ediniyor. Şimdi sizleri oyunun trailerı ve walkthrough videosuyla baş başa bırakıyorum. Yeni oyun hakkında ki fikirlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin, iyi seyirler.

 


Bahçeşehir Üniversitesi yazılım mühendisliği bölümünde 3.sınıf öğrencisiyim. IBM Türkiye'de öğrenci elçisi olarak görev almaktayım. Yazılım benim için bir işten öte, tutku. Şu anda kendi tarayıcı oyunumu yazmakla uğraşıyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.