Asus PadFone S Plus Piyasada


Asus‘un Zenfone serisinden önce mobil pazarda PadFone serisi yer alıyordu. Asus bu seriyi tamamıyla rafa kaldırmış gibi görünüyordu ancak kısa süre önce gelen bilgilere göre Asus, PadFone S cihazını birkaç güncelleme ile PadFone S Plus olarak Malezya‘da satışa sunmayı planlıyormuş.
padfone s plus
PadFone serisi telefonlar ünlerini aslında tablete takılabilmeleriyle kazanmıştı. Bu şekilde kullanıcı istediği zaman tablet istediği zaman ise bir akıllı telefon sahibi olmuş oluyordu. PadFone S Plus‘ın yeni özellikleri, Snapdragon 801 işlemci (2.3 GHz dört çekirdek), 5” Full HD ekran, 3 GB RAM, 64 GB depolama alanı ve 2300 mAh gücünde bir bataryadan oluşuyor. Batarya biraz düşük kalmış diyebiliriz. Kamerası ise 13 MP boyutunda ve 4K Ultra HD video çekebiliyor. Ön yüzde ise 2 MP değerinde Full HD video çekebilen bir kameraya yer verilmiş.
Cihazın satış fiyatı 302$ olarak belirlenmiş durumda, eğer kullanıcı isterse yanında tablet ekini 150$ ödeyerek alabilir. Tablet 8.9” Full HD ekrana ve 4990 mAh bir batarya ya sahip. Ürün 8 Nisan tarihinde satışa sunulacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.