Asus PadFone S2 Snapdragon 820'yi Kullanan İlk Telefon Olabilir


Asus‘un tablet ve telefon birleşimi çözümü olan PadFone serisine yeni bir üye katılıyor. PadFone S2 olarak adlandırılan model  Mart 2016‘da tanıtılabilir.
Gelen bilgilere göre PadFone S2, Qualcomm’un en yeni işlemcisi olan SnapDragon 820‘yi kullanan ilk model olacak. Qualcomm’un Snapdragon 820 yongasından beklentisi büyük ancak bir takım bilgilere göre bu yongada da ısınma problemleri yaşanıyormuş. Tabi deneme ve görme şansımız olmadığından net bir bilgi veremeyeceğiz.
PadFone S2 ayrıca 2K ekran, 4GB RAM, 32GB/64GB depolama alanına sahip olacak. Cihazın kamera tarafında ise arka yüzde 20.7 MP değerinde kamera yer alırken ürünün ön yüzünde 8MP çözünürlüğünde kamera yer almakta. Modelde batarya 3060 mAh olarak belirtilmiş. Ürünün Tablet kısmı ise 10” 2K ekran ve 5100 mAh batarya barındıracak. Tablet cihazdan farklı olarak satın alınmakta. Daha detaylı bilgiler geldikçe sizleri bildireceğiz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir