Asus Zenfone 3 Türkiye Çıkış Tarihi Belli Oldu


Asus‘un geçtiğimiz Mayıs ayında tanıttığı Zenfone 3 ailesi uzunca bir bekleyişin ardından nihayet ülkemize geliyor. Bir arada Türkiye pazarını unuttuklarını düşünmüştük ancak bugün yapılan duyuru ile cihazların resmen pazara giriş yapacağı tarih açıklandı.
1464593293_asus-zenfone-3-family-text
Ekim-Kasım ayları içerisinde beklediğimiz Zenfone 3 ailesi, Asus’un bugün sosyal medya ağları aracılığıyla yaptığı duyuru ile 1 Aralık tarihinde geleceği açıklandı. Bunun dışında paylaşımlarda göze çarpan Vodafone logosu akıllara bir ortaklığı getirmiyor değil.


Öte yandan ZenFone 3, ZenFone 3 Deluxe ve ZenFone 3 Ultra modellerinden oluşan ailenin henüz bir fiyat bilgisi bulunmuyor fakat, ASUS Türkiye Müdürü Bora Aras bundan aylar önce Zenfone 3 Delux’un 2000-2500 TL arası bir fiyatlandırmaya sahip olabileceğini belirtmişti. Aradan geçen aylarda agresif bir şekilde artan kur düşünüldüğünde söylenen rakama ne kadar sadık kalınacak yakında göreceğiz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir