Asus ZenFone 4 Pro Canlı Canlı Görüntülendi


Geciktin dostum

Asus, ZenFone 4 serisini piyasaya sunmada bir takım sorunlar yaşıyor gibi. Son duyduğumuz detaylar, yeni serinin 4 ay gecikmeli olarak Ağustos ayında piyasaya sürüleceğine işaret etmekte. Buna rağmen, ZenFone 4 serisi hakkında büyük bir sızıntıyla da karşılaşmadık -şimdiye kadar.
ZenFone 4 Max buna rağmen geçtiğimiz haftalarda şimdilik sadece Rusya için duyurulmuştu. Ancak İtalyan DDay.it‘in geçtiğimiz günlerde geçtiği haberde Asus ZenFone 4 Pro canlı canlı görünüyor. Görüntüler cihazın tasarımını gözler önüne sererken  ZenFone 4 Pro’nun kamera konusunda iddialı olduğuna da işaret ediyor.
DDay.it’e ve paylaşılan görsellere göre ZenFone 4 Pro, çift arka kamera ile birlikte gelecek. Yatay şekilde dizilmiş kamera modülü 21 MP çözünürlüğünde olacak. Ayrıca 2X optik zoom‘un sağlanacağı da aktarılıyor. Bununla birlikte sızıntı kaynağının bir diğer iddiası ise telefonun üst seviyeye hitap edeceği yönünde.
Snapdragon 835, 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanını görmek dolayısıyla bizleri pek şaşırtmayacaktır.  Android 7.1.1 Nougat üzerinde çalışacak ve ASUS_Z01GS model numarasına sahip olmasını beklediğimiz cihaz hakkında henüz net bir çıkış tarihi (1 Ağustos ya da 19 Ağustos olabilir) veya fiyat bilgisi yok.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir