Avengers Infinity War'ın Sızdırılmış Fragmanı Heyacan Verici!


Woow

Çoğunuz bekliyorsunuz, biliyoruz ancak Marvel, Avengers Infinity War‘ın fragmanını paylaşmak için hala bir-iki ay daha bekleyecek. Fakat, kapalı kapılar ardında Comic Con‘da gizlice fragman davetlilere gösterildi, fakat cep telefonlarının kamerası tarafından kayda alınmaktan kurtulamadı.
Avengers Infinity War’ın fragmanında Marvel kahramanlarının hepsi tek ve gerçek düşmana karşı yanı Thanos’a karşı yan yana çarpışacak. Avengers ekibinin ve filmde yer alan diğer kahramanların tamamı, SpiderMan, Captain Marvel, Dr. Stragner, Ant-Man, Galaksinin Koruyucuları… yani işte hepsi bu filmde olacak. Sızdırılan fragmanda bir kısmı zaten görünüyor.
Bu arada Avengers Infinity War, vizyona 27 Nisan 2018’de girecek. Daha oldukça uzun bir zaman var. Meraklılar ve bekleyemeyenler hemen aşağıdaki Tweet üzerinden fragmanı izleyebilirler. Kötü bir açı ile çekildiğini ancak neyin ne olduğunun anlaşılabilir olduğunu belirteyim.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.