Bilim Kurgu Filmi Passengers Fragmanı Çıktı, Jennifer Lawrence ve Chris Pratt Başrolde


Bilim kurgu filmlerinin bir seveni olarak Passengers filmini bekliyordum, tabi bu bekleyiş Jennifer Lawrence ve Chris Pratt’in başrollerde olduğunu öğrendiğimde daha da merak uyandırmaya başlamıştı. Bilim kurgu ile romantizmin harmanlandığı yapıt 30 Aralık 2016 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek.
Passengers, aslında yolculuğu 120 yıl sürecek olan Starship Avalon adlı uzay gemisinde geçiyor. İçerisinde binlerce insanın yer aldığı uzay aracı uzaktaki koloniye ulaşmak amacında ancak yolculuk uzun sürdüğünden herkes uyku kapsüllerinde derin bir uykuda.
passenger
Geminin hedefe varmasına 90 yıl kala bir aksilik sonucu iki kaplsül açılıyor Jim (Chris Pratt) ve Aurora (Jennifer Lawrence) derin uykularından uyanıyor. Hata sonucu uyanan Jim ve Aurora gemideki insanların kaderi için çok önemli rol oynayacaklarının farkında bile değiller.
Filmin yönetmenlik koltuğunda The Imitation Game ile tanıdığımız Morten Tyldum oturuyor. Prometheus ve Doctor Strange gibi filmlerin senaristi olan Jon Spaihts‘ın kalemiyle yazılan Passengers, şimdiden tavsiye edebileceğim bir film. Fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir