Birçok Note 7 Kullanıcısı Cihazlarını Galaxy S7 Edge İle Değiştiriyor!


Bildiğiniz gibi Samsung hali hazırda Galaxy Note 7 üretimini ve satışını durdurmuş durumda. Firmayı aslında bu hamlesine iten yenilenmiş cihazlarında yine yanıyor olmasından kaynaklanıyor. Samsung, Note 7 için değişim ve iade kampanyasını tekrar başlatmıştı ve kullanıcılara farklı bir Samsung model alma tercihi yada para iadesi seçeneği sunuyorlardı. Bunun yanında Samsung, cihaz alırsanız 100 dolar hediye, iade veya farklı bir marka talebinde ise yine 25 dolar hediye edeceğini belirtmişti.
dsc_4430-2464-x-1596
Amerika’da başlayan bu program kapsamında kullanıcılara isterlerse ücretsizbir şekilde Galaxy S7, Galaxy S7 edge veya Galaxy Note 5 modellerine geçiş imkanı sunuluyor. Şimdiye kadar gelen bilgiler ise hayli şaşırtıcı durumda. Zira birçok kişi yaşanan sorunlardan dolayı Samsung’u biraz daha zor tercih eder diye düşünüyorduk ancak durum beklediğimiz gibi değil.
Haberlere göre değişim isteyen kullanıcıların %90 gibi çok ciddi bir kısmı Galaxy S7 Edge istiyor. Note 7 ve S7 Edge arasında aslında donanım bazında çok fark yok. Öte yandan S7 Edge’de çok şık bir tasarıma sahip. Aslında bu durumu iyi analiz etmek gerek; En iyi telefonun patlıyor ve kullanıcıların yine senin telefonunu tercih ediyor. Bu büyük bir başarı. Son olarak belirtmek gerekir ki Samsung, Galaxy S7 üretimine daha fazla ağırlık verecek.
Kaynak; Wccftech


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.