Çift Kameralı Samsung Galaxy J7+ Artık Resmi, İşte Fiyatı | Dijitaller

Çift Kameralı Samsung Galaxy J7+ Artık Resmi, İşte Fiyatı


Çift kameraları çoğaltıyor

Samsung, Galaxy Note 8’i tanıttığına göre artık daha alt seviyelere çift kamera kurulumunu getirmeye başlayabilir. Bu düşüncenin ilk hali ise Galaxy J7 Plus ile gerçekleşiyor. Galaxy J7+, orta seviyeye hitap ediyor ve şimdilik sadece Tayland için alınabilir durumda.

Galaxy J7+, önceki normal J7 (2017) ve J7 Pro’da bulunan Exynos 7870 yongasının yerine MediaTek’in yine sekiz çekirdekli Helio P20 yongasını kullanıyor. Buna ek olarak Galaxy J7+, diğer kardeşlerinin aksine 4 GB RAM ile geliyor. Depolama tarafında 32 GB kapasite sunan cihazın hafızası ayrıca microSD kart ile 256 GB’a kadar arttırılabiliyor.

En önemli tarafa yani arka kısma baktığımızda ise bizleri dikey olarak konumlanmış çift arka kamera karşılıyor. 13 MP F/1.7 ve 5 MP F/1.9 iki sensörün birleşimi bizlere portre modu ve daha güzel çekimler gibi yetenekler getiriyor. Ön taraftaysa 16 MP F/1.9 özçekim kamerası yer almakta. Unutmadan belirtelim, cihaz 5.5 inçlik Full HD AMOLED ekrana sahip.

Galaxy J7+, diğer iki kardeşine göre önemli bir düşüş yaşamakta ve bu pil tarafında meydana geliyor. J7+, 3000mAh batarya iler gelirken diğer ikisi 3600mAh bataryaya sahip. Fiziksel olarak benzer ölçülere sahip olmalarına rağmen bataryanın neden bu denli küçüldüğünü anlayabilmiş değiliz.

Tüm bunların yanında Home tuşuna entegre parmak izi okuyucu, Daima Açık Ekran ve Bixby asistanına sahip olan telefona 390 Dolar karşılığında Tayland’da sipariş verilebiliyor. 17 Eylül’de ülkenin raflarına girecek telefonun diğer pazarlardaki geleceği ise şimdilik netlik kazanmış değil.

#Kaynak; GSMArena Samsuny Tayland

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çift Kameralı Samsung Galaxy J7+ Artık Resmi, İşte Fiyatı

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz