Star Wars Battlefront II; Tanıtım Videosu, Çıkış Tarihi, Hikaye ve Fiyat


Geçtiğimiz günlerde sızıntısıyla karşımıza gelen Star Wars Battlefront II, nihayet EA tarafından resmen fragmanıyla karşımıza geldi. Çıkış tarihi ve fiyatları da açıklanan yapımda heyecan daha ileriye taşınıyor.
Star Wars Battlefront II artık hikaye anlamında da derinliğe sahip bir oyun olacak. Öyleki  30 senelik bir süreci kapsayın hikaye elimizde olacak. Hikayede Star Wars: Return of the Jedi ve Star Wars: The Force Awakens filmleri arasındaki boşlukları doldurecağız ve bunu yaparken Luke Skywalker, Kylo Ren, Yoda, Darth Maul ve Rey gibi ikonik karakterleri kullanacağız. Üstelik bu karakterler için özelleştirme imkanı olduğu da açıklanmakta ancak bunun ne düzeyde olacağı net değil. Bu 30 yıla dayanan hikayede aslında Clone Wars, Galactic Civil War, First Order-Resistance gibi olaylara da şahit olacağız.


Star Wars Battlefront II çoklu oyuncu tarafında ise artık 40 oyunculu haritalara destek verilecek böylece kıyasıya daha gerçekçi bir savaş alanı oluşturulmuş olacak. Starkiller Base, Theed, Takodana, Mos Eisley, Endor, Hoth yeni haritalar arasında yer almakta. Ve son olarak uzay savaşlarının olacağı da açıklanmış durumda. Tabi bu savaşlar ne kadar dinamik olur onu oyun çıktığında göreceğiz.

Konusu açılmışken oyun 17 Kasım tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını yapacak. 9 Kasım tarihinde EA Access ve Origin Access sahiplerine denemesi için sunulacak. Star Wars Battlefront II Elite Deluxe Edition‘ı ön sipariş veren müşteriler 14 Kasım’da oynanacak.
Star Wars: Battlefront II Standart Edition Origin — 59.99 Euro
Star Wars: Battlefront II Elite Trooper Deluxe Edition Origin — 79.99 Euro
Star Wars: Battlefront II Standart Edition PS Store —  269,00 TL
Star Wars: Battlefront II Elite Trooper Deluxe Edition PS Store —  309,00 TL
Star Wars: Battlefront II Standart Edition Xbox Market — 269,25 TL (EA Access ile 242,33 TL)
Star Wars: Battlefront II Elite Trooper Deluxe Edition Xbox Market —  328,75 (EA Access ile 295,88 TL)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir