Destiny 2, Sonbahar Döneminde Çıkıyor


2014 yılında konsollar için duyurulan Destiny, birçok oyuncunun favori oyunları haline gelmeyi başarmıştı. Oyunun yapımcı şirketi Bungie’de kısa süre önce Destiny 2’nin duyurusunu gerçekleştirdi.

Bungie’nin MMO / first-person shooter hibridinin devamı olan Destiny 2, geçen hafta çıkan söylentilerin ardından duyuruldu. Bungie, sonraki bölümün nasıl olacağı veya Destiny 2’nin ne zaman çıkacağı konusunda daha fazla ayrıntıya vermiyor ancak muhtemelen Haziran ayında E3’te Destiny 2 hakkında daha fazla bilgi edineceğiz ve Sonbahar dönemlerinde oyunun çıkışına şahit olacağız.
Öte yandan oyun yine konsollar için çıkacak fakat PC konusunda herhangi bir açıklama da yapılmış değil. Yani kesin çıkacak veya çıkmayacak dememiz şimdilik zor. Bununla birlikte Activision CEO‘su Destiny 2’nin harika bir sernaryo ile geleceğini belirtmiş durumda.


Kaynak; The Verge


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir