Fiyatıyla Dikkat Çeken Meizu M3 Note Duyuruldu


Bir dönem ülkemizde Meizu MX 4 modeli il hayli konuşulmuştu, ayrıca o dönemde yine M2 Note gibi modelleriyle Türkiye piyasasına giren firma özellikler fiyat-performans dengesi ile kullanıcılarını memnun etmişti. Şimdi ise bir başka fiyat-performans canavarı olan Meizu M3 Note duyuruldu.
Tasarımsal açıdan serinin çizgilerini taşıyan model metal kasası ile premium hissiyatı vermeyi hedefliyor. Ancak donanım ve fiyat telefonu orta seviyeye konumlandırıyor. M3 Note, sahip olduğu 2.5D 5.5” ekranında Full HD görüntü sunarken gerekli gücü ise MediaTek Helio P10 yongası sağlıyor. 8 Çekirdekli Cortex A53 birimlerinin olduğu yongada grafik yükünü ise Mali T860MP2 çekiyor.Meizu-M3-Note-images (1)
16/32GB depolama seçenekleri sunan Meizu M3 Note’da depolama kapasitesine göre bellek miktarı da değişmekte. 16GB modelde 2GB, 32GB modelde ise 3GB RAM‘in yer aldığı cihazda arka tarafta 13MP, ön tarafta ise 5MP kamera konumlandırılmış. Parmak izi okuyucusunu bünyesinde barındıran modele gerekli enerjiyi ise 4100mAh değerindeki batarya karşılıyor.
Meizu M3 Note’un fiyat kısmına geldiğimizde ise herkesi memnun edecek rakamları görüyoruz. 2GB RAM’e sahip olan model 129 Dolar fiyattan müşteri ararken 3GB RAM’li model ise 150 Dolar fiyat etiketine sahip olacak. Şimdilik sadece Çin’de satışta olan cihazın global pazara ne zaman ayak basacağı ise henüz bilinmiyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir