Galaxy Note 7 ile Yeni TouchWiz Geliyor, İşte Yeni Arayüz


Samsung bir süredir akıllı telefonlarında kullandığı TouchWiz arayüzünde çeşitli yenilikler yapıyordu. Galaxy S3, S4 ve S5’te bulunan TouchWiz arayüzü bildiğiniz gibi olabildiğince doluydu ki bu doluluk sistem performansını düşürüyordu. Gelen eleştiriler ise Samsung’u daha sadece bir arayüz yapmaya itmişti.
HDBlog.it sitesinde yayınlanan yeni TouchWiz videosu ise Samsung’un artık Galaxy Note 7 ile çok daha sadece bir arayüze imza attığını gösteriyor. Arayüzdeki renkler biraz daha yumuşak hale getirilerek güncel tasarım imzasına giriş yapılmış. Videoda ayrıca arayüzde yapılacak çeşitli değişikliklerde gösteriliyor. Yeni arayüz hali hazırda XDA Developers forumlarında bulunuyor ve ayrıca SNote, SBrowser gibi uygulamaların APK’ları da yer alıyor. Ancak bunları cihazınıza yüklemek için telefonunuzun Root’lu olması gerekiyor. Aşağıdaki videodan yeni TouchWiz’i görebilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir