Galaxy Note 7'nin 6GB RAM Modeli Göründü!


Geçtiğimiz günlerde Samsung, mobil sektörün en önemli serilerinden biri olan Note serisinin yeni modeli olan Galaxy Note 7 modelini duyurmuştu. Ülkemizde 3.500 TL civarında bir fiyata sahip olacak olan modelin detaylı özelliklerini sizlerle paylaşmıştık. Yeni gelen bilgiler ise 6GB RAM’li modelin yolda olduğunu işaret ediyor.
Snapdragon 820 ile Çin’de sertifikalarda görünen cihazın normal Note 7 modellerinden farkı ise çift SIM, 6GB RAM ve 128GB depolama alanı ile geliyor oluşu. Çin dışında satılan normal modellerde ise Snapdragon 820/ Exynos 8890 yongası 4GB RAM ve 64GB depolama alanı bulunmakta.
Dual-SIM-Note-7-with-6-GB-of-RAM-and-128-GB-storage-gets-certified-in-China
Samsung’un bu hamlesi mevcut Çin koşulları düşünüldüğünde doğru olabilir zira orada artık bir çok yerli üretici cihazlarında 6GB RAM kullanmaya çoktan başlamış durumda. Samsung’un da bu hamlesinin sadece Çin sınırları içerisinde olacağını söylemek pek yanlış olmaz. Ek olarak bunun dışında cihazın 6GB RAM’li modelinin Geekbench testinde de görünmüş olması böyle bir modelinin gelme olasılığını da arttırıyor. Daha fazla detay çıktığında sizleri bilgilendireceğiz.
Dual-SIM-Note-7-with-6-GB-of-RAM-and-128-GB-storage-gets-certified-in-China (1)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.