LG V20, Eylül Ayında Bizlerle Olacak


LG V20‘nin geleceği bir süredir resmi olarak biliniyordu fakat şimdiye kadar bir tanıtım tarihi açıklaması yapılmamıştı. Fakat kısa süre önce firma tarafından yapılan açıklamayla beraber LG V20’nin 6 Eylül’de San Fransisco’da düzenlenecek özel bir etkinlik kapsamında tanıtılacağı belirtildi. LG V10’un devamı olacak model yeni bir heyecan getirebilir LG için.
Bunun yanında cihazın bazı teknik detayları da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlamış diyebiliriz. İlk sızıntıların aksine yeni sızıntılar bize cihazın 5.7 inç QHD (1440 x 2560) ekran ile geleceğini gösteriyor ve ek olarak yine ikincil bir ekranda olacak. Snapdragon 820, 4GB RAM ve 64GB depolama alanı ile gelmesi beklenen modele 8MP çift ön kamera, 20MP arka kamera eşlik edecek.
lg-v20-launch
4000mAh batarya ile gelmesi muhtemel olan LG V20 ayrıca Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile çıkacak ilk telefon olma şansını da yakalayacak. USB Type C ile güncel pazarı yakalayacak olan cihazın 32-bit ses deneyimini de geliştirerek devam ettirmesi bekleniyor. Bakalım kötü giden LG G5 satışları sonrası ciro kaybı yaşayan LG, yeni modeli ile sıçrama yapabilecek mi?


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir