Galaxy Note 8'in Sızdırılan Basın Görseli Muhtemelen Gerçek Değil!


Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8’i tanıtmasına az bir süre kalsa da cihaz hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Bu seferde resmi basın görselinin sızdırıldığı iddia ediliyor.

Yaklaşık olarak 2 aydan daha kısa bir sürede Samsung, Galaxy Note 8 modelini tanıtacak. Şimdiye kadar çeşitli temsili render görselleri ortaya çıkmış olan Galaxy Note 8’in bu sefer iddia edilene göre basın görseli sızdırıldı. Elbette bu bilgiyi ne yazık ki teyit etmemiz imkansız ancak yine de şüpheli yaklaşmakta fayda var. (Ancak, üç aşağı beş yukarı benzer bir şey tanıtılacaktır.)
Görsele göre konuşacak olursak gördüğümüz tek şey ”Sonsuz Ekran” Infinity Display. Çok benzer bir tasarımı Galaxy S8 ve S8+’da zaten görmüştük. Note 8’de farklı olarak biraz daha köşeli bir tasarım kullanılmışa benziyor ve Galaxy S8’e benzer bir görüntü oranının Note 8’de de olmasını bekliyoruz.

Galaxy Note 8 olduğu iddia edilen basın görseli.

Ancak ilk paragrafta dediğimiz gibi bu görsele şüphe ile yaklaşmakta fayda var. Biraz daha dikkatli baktığımızda bu görselde cihazın hiçbir fiziksel tuşunun yer almadığını görmüşsünüzdür. Daha önceki sızıntılarda güç, ses ve Bixby tuşları görünebiliyordu. Yani, muhtemelen bu görselin diğer fan yapımlarından bir farkı yok.
Bu arada, Galaxy Note 8  resmi olarak IFA 2017 fuarında tanıtılacak. Şimdiye kadar telefon hakkında bildiğimiz donanımsal bilgiler ise şöyle; 6.3 inç QHD Sonsuz Ekran, 12+13MP (ya da 13+13MP) çift kamera, otofokuslu 8MP ön kamera, stereo hoparlör, S8’de olduğu gibi arkada parmak izi okuyucu ve dünyada ilk kez kullanılacak Snapdragon 836 yongası.

Kaynak; Sammobile


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir