Galaxy Note 8'den Yeni Görseller Var


Uzun

Tanıtım tarihine kısa bir süre kala Samsung Galaxy Note 8‘den gelen sızıntıların sayısı da artmaya başlamış durumda. Her taraftan sızıntı bombardımanına kaldığımız şu dönemlerde Note 8 hakkında gelenler ise aslında kafamızda nasıl bir cihaz geleceğini onayladı diyebiliriz.

Yeni Gündem Videomuz;

Teknoloji Gündemi #16 Yapay Zeka Hayat Kurtarıyor!

Zaten dün resmi Samsung Exynos hesabından da Galaxy Note 8’in görseli paylaşılmıştı ”istemeden”. Bu gün ise Çin meşeli bir endüstri kaynağının Twitter hesabında paylaştığı görseller cihazın nihai şeklini bizlere sergiliyor.

Tahmini arka tasarım.

Bildiğiniz gibi Galaxy S8 ve S8+ sahip oldukları eşsiz ekran oranı yüzünden standart 16:9 telefonlara göre daha uzundu. Evet cihazlar göze çok hoş gelse de kullanım deneyimine baktığımızda telefonun üst kısmına tek el ile erişmek imkansız bir hal alıyordu.
Görünen o ki Galaxy Note 8’de yine 18.5:9 görüntü oranına sahip Infinity Display ”Sonsuz Ekran” tasarımıyla gelecek. Yan taraflarda kavisli AMOLED ekran, alt ve üst çerçevelerde ise çok ince bir yapı. Ve bu yapı içerisine konumlandırılacak 6.3 inçlik QHD ekran.


Ön yüzden oldukça şık görünse de muhtemelen arka tarafı çirkin olacak. Sızıntılara göre Note 8’de çift 12 MP kamera yer alacak. Evet, bu güzel haber. Ancak Samsung’un zaten arka kamera modülü oldukça kalabalık. Parmak izi okuyucu, kalp ritmi şeysi, çift flaş ve şimdi bir de çift kamera.
Her neyse, 6 GB RAM, Snapdragon 835 ve Exynos 8895 işlemci ile kutundan çıkmasını umduğumuz Note 8’in 23 Ağustos tarihinde tanıtılmasını bekliyoruz.
Kaynak; BGR


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir