Galaxy Note 8'e 4K 60 FPS Video Çekme Özelliği Geliyor


”Çok sakıncalı bir durum”

Ayın 12’sinde Apple, 4K 60 FPS video çekim kabileyetine sahip iPhone 8/8 Plus ve iPhone X modelini resmen tanıtmıştı. 4K 60 FPS video çekim özelliği daha önce -en azından benim bildiğim kadarıyla- hiçbir telefonda bulunmuyordu. Fakat, Samsung’un web sitesinde ortaya çıkan yeni bir bilgi Galaxy Note 8’e de 4K 60 FPS özelliğinin geleceğine işaret ediyor.
Samsung, resmi sitesinde aynen şunu söylüyor; “Galaxy Note 8, 60 FPS’de 4K Ultra Yüksek Çözünürlüklü video çekiyor” … Bir dakika… Ne?… Nasıl?

Piyasada bulunan Galaxy Note 8’lerin sadece 4K 30 FPS video çekebildiğini biliyoruz. Çok kısa bir süre önce gelen kamera yazılım güncellemesindede de 60 FPS güncellemesi bulunmuyor. Dolayısıyla Samsung, ya yakın bir zamanda Note 8’lere bu özelliği yeni bir güncelleme ile sunacak ya da web sitelerinde bir bilgi yanlışlığı var.
Eğer, 4K 60 FPS çekim özelliği güncelleme ile gelirse şimdiden Samsung’a şunu söylemek istiyorum; Çekebiliyorsa neden bunu en başta vermedin?
Kafalar karışık.
#Kaynak; Samsung PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir