Galaxy S7 ve S7 Edge için Android 7.0 Nougat Güncellemesi Başladı


Android’in yeni sürümü olan Nougat bir türlü akıllı telefonlara gelemiyor. Klasik Android sorunu olan güncellemeler, büyük üreticileri bile yavaşlatabiliyor. Samsung’da bu yavaşlamadan nasibini alsa da pek çok rakibinden önce tepe modelleri olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Andorid 7.0 Nougat güncellemesini dağıtmaya başladı.
Hali hazırda şimdilik sadece Çin ve İngiltere’de dağıtılmaya başlanan güncelleme 1.2 GB boyutunda. Zaten firma 17 Ocak tarihinde güncellemeyi vermeye başlayacağını açıklamıştı kısmende olsa sözünü tuttu diyebiliriz. Çok fazla geçmeden diğer bölge ve ülkelere de güncelleme gelecektir.

Android 7.0 Nougat güncellemesi beraberin bazı yenilik ve iyileştirmeleri de getiriyor. Bunlar arasında elden geçirilmiş yeni arayüz, geliştirilmiş bildirim sistemi, hızlı ayarlar, geliştirilmiş Daima Açık Ekran, çoklu ekran desteği gibi özellikler ve geliştirmeler yer alıyor. Dediğimiz gibi, ilerleyen günlerde Nougat güncellemesi diğer kullanıcılara da ulaşacaktır.
Kaynak; SamMobile


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.