General Mobile 5 Plus Tanıtıldı, İşte Fiyat ve Teknik Bilgiler


Android One programı kapsamında GM 4G akıllı telefonu ile oldukça iyi satış rakamlarına ulaşan firma, MWC fuarı kapsamında yeni akıllısı General Mobile 5 Plus‘ı tanıttı. Tasarım ve ince çerçeveler bakımından son derece göze hoş gelen cihaz ayrıca donanım olarak da segmentinde iddialı. Unutmadan söyleyelim bu modelde yine Android One kapsamında. Yani güncellemeler Google tarafından verilecek ve ilk güncellemeler bu telefona gelecek.
general-mobile-5-plus

General Mobile 5 Plus Teknik Özellikleri

Generel Mobile 5 Plus’ın özelliklerine geçtiğimizde %76 ekran-kasa oranına sahip 5.5” Full HD IPS panel bizleri karşılıyor. Ekran Gorilla Glass 4 ile korunurken cihazın kasasının altında  8 çekirdekli Snapdragon 617 yongası ve Adreno 405 birimi çalışıyor. 3GB RAM, 32GB dahili depolama ile donatılan telefonda depolama microSD kart ile arttırılabiliyor.
802.11 ac, Bluetooth 4.2, NFC, USB Tpye-C ve 4G LTE desteğine sahip olan GM 5 Plus’ın arka ve ön yüzünde 13MP kamera konumlandırılmış. 3100mAh bataryanın güç verdiği telefon Mart sonu veya Nisan başı gibi ülkemizde satışa sunulacak. Avrupa fiyatı 199€ olan cihazın ülkemizde 1000TL Altı bir fiyata sahip olacağı söylendi.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir