General Mobile GM 5 Plus için Android 7.0 Nougat Güncelleme Tarihi Belli Oldu


Bildiğiniz gibi ülkemizde Google’ın Android One projesi kapsamında olan General Mobile 4G ve General Mobile GM 5 Plus çok hızlı bir şekilde Android güncellemelerini alıyorlar. Güncellemeleri doğrudan Google tarafından alan cihazlar Nexus’lardan sonra en son sürüme ulaşan ilk cihazlar oluyorlar.
Ağustos ayının 23’ünde zaten GM 4G Android 7.0 Nougat güncellemesini almaya başlamıştı. General Mobile şimdi de GM 5 Plus modeli için Android 7.0 güncelleme tarihini açıkladı. Firma resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruda GM 5 Plus’un Eylül ayının son haftasında güncelleme almaya başlayacağını açıkladı.
general-mobile-gm-5-plus-1465282781
Güncelleme ile birlikte sistem performansında yaşanacak artışın yanında çoklu pencere, ekran boyutu ayarlama, hızlı cevap ve ayrıntılı bildirim ayarları gibi özellikler de geliyor.
Ülkemizde birçok kullanıcısı olan GM 4G ve GM 5 Plus için Google 2 yıllık güncelleme sözü veriyor. Bu bağlamda Android One kapsamı cihazlar diğer üreticilerden çok daha erken güncelleme alıyor. Ayrıca uygun fiyatlı olmaları da yine bu modelleri cazip kılan bir diğer faktör.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir