Google, Times Meydanı'ındaki En Büyük Elektronik Reklam Panosunu Kiraladı


New York şehrinin en popüler ve kalabalık meydanı olan Times Meydanında oldukça fazla reklam panosu bulunuyor. Bunların bir çoğu da teknolojinin gelişmesiyle elektronik ekranlı panolara dönmüş durumda. Bu panolardan bir tanesi var ki adeta bir bina büyüklüğünde. Mitsubishi Electric tarafından geliştirilen bu reklam panosu 2,368 x 10,048(yaklaşık 4K) çözünürlüğünde. Bu çözünürlük 23 metre yüksekliğe ve 100 metre genişliğinde bir panelde gösteriliyor.
Google bu panelde Androidify adlı kişisel avatar yaratma oyununu kullanıma sunacak. Android ve iOS akıllı cihazından yarattığı karakter ile ekrandaki bu oyuna yoldan geçen herkes katılabilecek. Kulağa hem oldukça eğlenceli hemde oldukça ilgi çekici bir reklam olacak gibi geliyor. Reklam panosu Pazartesi’den Perşembe akşam 9’a kadar Google‘ın hizmetinde olacak. Yaşanacak eğlenceli anlara dair videoları bizlerde merakla bekliyoruz.
İndirme linkleri:

Kaynak: BI
gglbllbrd870


Bahçeşehir Üniversitesi yazılım mühendisliği bölümünde 3.sınıf öğrencisiyim. IBM Türkiye'de öğrenci elçisi olarak görev almaktayım. Yazılım benim için bir işten öte, tutku. Şu anda kendi tarayıcı oyunumu yazmakla uğraşıyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir