Güney Kore'de LG G3 için Lollipop Güncellemesi Başlıyor


Geçtiğimiz hafta Polonya‘da dağıtımına başlanan LG G3 Lollipop 5.0 güncellemesinin ardından bu hafta Güney Kore‘de  dağıtımına başlanıyor. Yerli operatörler bu hafta bitmeden tüm müşterilerine Android Lollipop 5.0 güncellemesini dağıtmak istiyor. Takip eden haftada ise Avrupa ve Amerika için güncelleme dağıtıma çıkacak gibi görünüyor ancak henüz kesin bir bir bilgi yok.
Eğer resmi güncellemenin gelmesini bekleyemiyor, fazlasıyla sabırsızlanıyorsanız XDA forumunda Polonya için yayınlanan sürümden hazırlanmış Lollipop 5.0 ROM‘unu cihazınıza kurabilirsiniz.
Not: Yaptığınız bu işlem ufak bir yanlış adımda cihazınıza yazılımsal olarak zarar verebilir. Hatta garanti dışı bırakabilir. Dijitaller ekibi olarak kaynağı veriyor, her hangi oluşabilecek bir problemden sorumluluk kabul etmiyoruz.
Kaynak: LGXDA


Bahçeşehir Üniversitesi yazılım mühendisliği bölümünde 3.sınıf öğrencisiyim. IBM Türkiye'de öğrenci elçisi olarak görev almaktayım. Yazılım benim için bir işten öte, tutku. Şu anda kendi tarayıcı oyunumu yazmakla uğraşıyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir