Google'ın Akıllı Saatlerinin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı


Bir süredir Google’ın kendi akıllı saatleri üzerinde çalıştığına dair bir takım sızıntılar geliyordu. Kısa süre önce ise bu iki akıllı saatin render görüntüleri paylaşıldı. Angelfish ve Swordfish kod adlarına sahip bu iki Android tabanlı Android Wear işletim sistemli saatlerin yıl sonuna doğru piyasaya adım atması bekleniyor.
Nexus adı altında piyasaya sürüleceği düşünülen akıllı saatlerden Angelfish olarak adlandırılanı daha büyük ekrana ve daha gelişmiş işlevlere sahip olacak. Ayrıca kendisinin daha premium sınıfa hitap edeceği belirtiliyor. Saatte çevrilebilir ekran, kalp ritmi ölçme, GPS ve LTE modem gibi özelliklerin yer alacağı belirtilirken batarya süresininde iyi olacağı düşünülüyor.
nexus2cee_gems2-1
Swordfish ise abisine göre daha uygun fiyatlı olması hedefleniyor. Spor tasarımı ve daha küçük boyuta sahip olacak akıllı saat LTE modem yada GPS bileşenlerine sahip olmayacak. Her iki cihazında Google Assistant sistemiyle bütünleşik halde olacağının altı çizilirken saatlerin tanıtım tarihi hakkında bir bilginin bulunmadığı belirtiliyor. Angelfish ve Swordfish ilgini çekti mi?


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir