Huawei IFA Fuarında Amiral Gemisi Tanıtmayacak


Genelde IFA furları kapsamında tepe modellerini tanıtmayı adet haline getiren Huawei, bu sefer üst seviye modellerini tanıtmama kararı aldı. Firma tarafından yetkililerin yaptığı açıklama gösteriyor ki yakında başlayacak olan IFA fuarında kadınlara özel yeni bir marka tanıtılacak. Marka altında yine akıllı telefonlar olacak.
Marka adının Huawei Nova olacağı belirtilirken hedefin kadın tüketiciler olduğu dile getiriliyor. Hatta etkinlik kapsamında Çinli aktris Guan Xiaotong da sahneye çıkacak. Şimdilik tanıtılacak modeller hakkında detay ise bulunmuyor.


Bununla birlikte fuarda tanıtılacağı söylenen Huawei Mate S2 veya Mate 9 ise yıl sonlarında özel bir etkinlikte tanıtılacak. Bildiğiniz gibi Huawei, Mate S modeliyle Force Touch özelliğini kullanan ilk firmaydı. Mate 9 ise üst seviyeye hitap edecek. Huawei bu yılı 120 Milyon cihaz satışı ile kapatmayı bekliyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir