Huawei P11 Çıkış Tarihi ve Özellikleri Belli Oluyor


Güzel olacak

Bu ayın başlarında, Huawei P11 ile ilgili bir dizi tanıtım bilgilerini gösteren sızdırılmış görüntüler ve telefonun kamera kurulumuna dair bilgiler (arka ve ön) ortaya çıkmıştı. Sızıntılara göre, üreticinin “P” serisindeki bir sonraki telefonu olacak olan Huawei P11, 5x hibrid zoomlu 40 MP Leica kamera ve 24 MP ön özçekim  kamera ile gelecek.
Tipster Roland Quandt tarafından bugün paylaşılan bir tweet, Huawei P11’in bu yılki P10’da olduğu gibi yine MWC’de tanıtıldığını görebildiğimizi söylemekte. MWC 2018’in, gelecek sene 26 Şubat’ta Barselona’da başlayacağını da aktaralım. Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’ın aynı takvim aralığında tanıtılmasını bekliyoruz fakat Samsung değişiklik yaparak özel bir etkinlikte de telefonlarını tanıtabilir. Quandt, Almanya’daki Huawei Noel etkinliğinde, Huawei’nin 2018 için “heyecan verici yeni ürünler” üretme sözü verdiğini de ekledi.


Açıkçası Huawei, özellikle P9 modelinden sonra gerçekten iyi işlere imza atmaya başladı. Huawei P9 halen daha oldukça iyi bir telefonken sonrasında gelen P10 serisi ve birkaç ay evvel tanıtılan Mata 10 ailesi çıtayı iyice yukarıya çıkardı. Huawei P11 için görsel bir sızıntı olmasa da kendilerinin çerçevesiz bir tasarıma ve 18:9 görüntü oranına sahip bir ekran ile geleceğinden adım gibi eminim.
Detaylar çıktıkça sizleri bilgilendireceğiz efendim.
#Kaynak; PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    1. Ben de diyorum bu yazıda Bur şey eksik ama ne? Bayağı bayağı başlık koymamış, enteresan. Teşekkürler Brave 🙂