Huawei P20 ve P20 Pro Avrupa Fiyatları Sızdırıldı


Bekliyoruz

Huawei, kamera tarafında kendisini ön plana çıkartacak olan P20 serisini tanıtmaya hazırlanırken telefonların Avrupa fiyatları da sızdırıldı. Kamera noktasında en iyi teknolojileri yine Leica imzasıyla harmanlayacak olan Huawei, birkaç gün sonra ailesini bizlere sunacak.
Huawei P20 ailesinde çentik tasarımı olacağını uzun bir süredir zaten biliyoruz. iPhone X vari bir tasarımın giderek yaygınlaştığı ve telefonların artık tasarım noktasında farklılık yaratmakta zorlandığı bu dönemde açıkçası artık bunlara radikal bir şekilde takılmak doğru gelmiyor.

Her neyse, Huawei P20, 5.8 inçlik 2280×1080 ekranıyla ve Kirin 970 yongasıyla karşımıza gelecek. Önceki modellerde de olduğu gibi bu modelde de çift kamera kurulumu yer alıyor. Modelde 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanı yer alacak ve sızdırılan fiyat bilgisine baktığımızda paraklar 680 Euro‘yu işaret ediyor. Evet, diğer amiral gemilerine göre daha uygun bir fiyat diyebiliriz.

Huawei P20 Pro‘ya geçtiğimizde ise bu sefer bizleri 6.1 inçlik daha büyük bir ekran karşılıyor. Temel alt bileşenler yine bu modelde aynı tutulacak. Telefonun en dikkat çekici yanı ise arka tarafında üç kamera kurulumuna sahip olacak olması. Üç kameranın çalışma şeklini bilmiyoruz ancak tahminler bu kameraların; ana lens, telefoto lens ve geniş açılı lens olarak görev alacağı yönünde.
P20 Pro modeli 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı için bizlerden 899 Euro talep edecek gibi görünüyor. Bu model diğer amiral gemileri ile benzer bir fiyat bandına çıkmış -çıkacak- durumda diyebiliriz.
#Kaynak; Gizmochina


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir