IFA 2015: Kodak'ın Fuarda Tanıttığı Ürünler


JK Imaging altında yaşamını sürdüren dev şirket Kodak, IFA fuarı kapsamında yeni ürünlerini görücüye çıkarttı. Ürünler tarafında sayı olarak mobil aksesuarlar yer alsa da firma dikkatleri 360 derece 4K video çekebilen aksiyon kamerasıyla çekti.
SP360-4K adlı aksiyon kamerası geçen yıl tanıtılan SP360’ın yenilenmiş hali diyebiliriz. Profesyonel kullanıcılara hitap eden kameranın BSI sensörü 12MP boyutunda. Bu sensör ile 360 derece fotoğrafların yanı sıra 2880 x 2880 piksel 4K videolarda çekilebiliyor ve ayrıca çekilen görüntüler farklı cihazlara WiFi ile NFC aracılığıyla gönderilebiliyor. Ürünün fiyatı ise 500$ olarak belirlenmiş ve Ekim ayında çıkışına karar verilmiş.
kodak_sp360_une
Öte yandan firma mobil sektöre yönelik aksesuarlarını da tanıttı. Taşınabilir Tripod, Evrensel 3ü1 arada lens seti, Bluetooth uzaktan deklanşör aygıtı ve selfie çubuğu tanıtan firmanın bunları ne zaman satışa sunacağı hakkında net bir bilgi yok. Bununla birlikte ürünlerin fiyatı belli. Sırasıyla ürünler; 19,99 €, 39,99 €, 19,99 €, 24,99 € fiyat etiketine sahip.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir