iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro Aynı Videoda Göründü


Eylül ayında tanıtılacak olan yeni iPhone serisi hakkında tekrar ve tekrar sızıntılar gelmeye devam ediyor. Serinin adının iPhone 7 olarak adlandırılacağı belirtilirken yine bazı kesimler ise Apple’ın farklı bir adlandırmaya gideceğini öngörüyor. Fakat bize göre iPhone 7 olarak adlandırılacak seride üç model bulunuyor; iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro.
Daha önceki haberlerimizde yine video sızıntıları olmuştu ancak görüntü kalitesi kötüydü ve iPhone 7 Pro yoktu. Yeni sızan görüntüde bu kez tüm aile yanyana ve 4K çözünürlükte karşımızda. iPhone 7 muhtemelen 4.7 inç ekran, iPhone 7 Plus ve Pro 5.5 inç ekran ile gelecek. İphone 7 Pro ayrıca çift arka kameraya sahiplik edecek. Cihazlara gücünü veren yonga ise Apple A10 olacak. Ancak belirtmemiz gerekirki Apple A10 dışında henüz hiçbir şey kesinleşmiş değil.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.