iPhone 7'de 16GB Olmayacak, 32, 128 ve 256GB Depolama İle Gelebilir!


Oldukça uzun zamandır sızıntıları gelen ve hali hazırda üretim bandında olan yeni nesil iPhone 7 (belki iPhone 6SE) serisi tüm dünya tarafından merakla bekleniyor. Çeşitli sızıntılardan elde edilen verilere bakacak olursak yeni iPhone hakkında tasarımsal tüm detayları biliyoruz. Son gelen sızıntı ise serinin depolama seçeneklerini ortaya koyuyor.
Yaklaşık iki hafta sonra tanıtılacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile birlikte Apple, 16 GB depolama seçeneğini en sonunda rafa kaldırıyor. Her iki iPhone modelinde de artık en düşük depolama seçeneği 32 GB olarak karşımıza çıkacak. Bununla birlikte 64 GB seçeneği de artık olmayacak. Diğer depolama seçenekleri ise 128 GB ve 256 GB olarak belirtilmiş durumda.
Cqo9uARVMAA3nWr
16 GB’ı boş verin artık 32 GB bile artan içerik boyutuna ve 4K videolara yetemeyecek duruma gelmekte. Bu arada gelen bilgiler iPhone 7’nin depolama biriminin Toshiba imzalı olduğunu gösteriyor. NAND bellek çözümlerinin kullanıldığı belirtilen serinin depolama kanadında oldukça hızlı olacağını da şimdiden söyleyebiliriz.
Daha fazla detay çıktığında sizleri bilgilendireceğiz. Ayrıca haberlerimizden hemen haberdar olabilmek için şu sağ alttaki simgeye tıklamanız yeterli.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir