Justice League 2. Fragmanı Yayınlandı; Birlik Toplanıyor


Çizgi Romen

Şu sıralar San Diego’dan düzenlenen Comic-Con etkinliğinde bir çok yapımcı yeni film ve dizilerini göstermekte. Warner Bros.’da bunlardan bir tanesi. Warner Bros. burada Justice League‘nin ikinci fragmanını bizlere gösterdi.
DC Genişletilmiş Evreni’nin (DCEU) dördüncü filmi olan Justice League, DC’nin kahramanlarının bir araya gelerek çok daha büyük düşmanlara karşı beraber hareket etmesini sağlayan bir takım. Bu takım içerisinde Batman, Wonder Woman, Flash, Aquaman ve Cyborg’u görüyoruz, Superman gösterilmedi. Yayınlanan yeni fragmanda da ekibin tamamını bolca görüyor ve filmdeki baş kötüyü yani Stepphenwolf’u yeni haliyle karşılıyoruz.
17 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin baş rolleri ise şampiyonlar ligi gibi. Ben Affleck (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Ezra Miller (Flash), Jason Momoa (Aquaman), Ray Fisher (Cyborg), Amy Adams (Lois Lane), J.K. Simmons (James Gordon), Ciaran Hinds (Steppenwolf), Diane Lane (MARTHA Kent), Jeremy Irons (Alfred), Willem Dafoe (Vulko), Amber Heard (Mera), Henry Cavill (Superman) ve Connie Nielsen (Hippolyta)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir