Kalemli LG G Stylo Tanıtıldı


LG son dönemlerde iyi satışlar elde eden bir firma ve bunu sürdürmek istiyor. Kullanıcılara aynı segmentte farklı deneyimler yaşatarak pazardaki payını büyütmeyi uman firma bu bağlamda orta seviyeye hitap eden LG G Stylo modelini duyurdu.
LG G Stylo donanım olarak segmentinde iyi bir değeri tutturmayı başarmış. 720p çözünürlük sunabilen 5.7′‘ ekrana sahip olan G Stylo 64-Bitlik SnapDragon 410 yongasını kullanıyor. 4 çekirdekli olan işlemci orta seviye modeller için Fiyat/Performans ürünü diyebiliriz. Modelde 1.5 GB RAM kullanan LG, 8 GB depolama alanı sunmuş. Telaşlanmanıza gerek yok zira 2TB‘gibi çok yüksek bir hafıza desteği sunuyor. Tabi piyasada şuan 2TB hafıza sunabilen bir SD kart yok. Ekran kalemi ile büyük ekranda daha rahat kullnım keyfi sunmayı amaçlayan LG çeşitli yazılımlar ile ekran kalemini desteklemiş.
The-LG-G-Stylo (1) (574 x 486)
Bunun yanında cihazda 3000 mAh gücünde batarya, LTE bağlantısı ve bluetooth 4.1 kablosuz bağlantı seçenekleri mevcut. 8 MP çözünürlüğünde arka kameraya ve 5 MP ön kameraya sahip olan model şimdilik Güney Kore’de satışa sunulacak. Firma çok geçmeden modeli global pazara da sunacağını söyledi. LG G Stylo’nun fiyat etiketi ise 460$ olarak belirlenmiş durumda.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir