Stranger Things 2. Sezonu Sadettin Teksoy İle Sizlerle


Ben Sadettin Teksoy!

Yılın beklenen dönemi geldi. Cadılar Bayramı’na sayılı bir süre kaldı ve aynı zamanda bugün Netflix’in çok beğenilen dizisi Stranger Things‘in de 2 Sezonunun tüm bölümleri yayınlandı. İlk sezonuyla izleyenleri büyüleyen yapım ikinci sezonunda daha derin sorulara dalıyor.

Teksoy, Eleven’ı Arıyor!

Sene 1984. Hawkins, Indiana’da yaşayanlar Demogorgon dehşetinin ve Hawkins Ulusal Laboratuvarı’nda dönen sırların neden olduğu şoku henüz atlatabilmiş değil ancak ciddi sorular hala daha cevaplanmayı bekliyor. Will Byers, Upside Down dünyadan kurtarılsa da şimdi daha büyük ve uğursuz bir yaratık en büyük sorunlar arasında.
İşin esasında en büyük haber değeri kısmını taşıyan ise Netflix Türkiye‘nin harika pazarlama tekniği. Sosyal medaynın gücü günümüzde TV sektörünün önüne geçmiş durumda. Netflix Türkiye’de bunu çok iyi şekilde kullanıyor. İlk olarak Barış Manço‘nun Dönence’siyle fragman yayınlayan Netflix, şimdide 90’ların TV’ye kitleyen şovu Teksoy Görevde’yi uyandırarak Sadettin Teksoy‘u Hawkins’e, Eleven’ı aramaya gönderiyor.
Her neyse, Stranger Things’in tüm bölümlerini an itibarıyla Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Teksoy için geldiysen aşağıdaki video senin için;


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir